ZUCCHERO - La sesion Cubana, 2013
rino_ceronte
Забавний альбом італійця, в якому найкращою темою, звісно, є Baila. Й без того латинську й красиву, її тут ще й кубанізовано. Не витвір мистецтва, але може комусь сподобається.


MERCEDES PEON - Isue, 2000
rino_ceronte
Шанувальники галісійського фольклору, не проходьте повз місцевої зірки, музика в якої доволі серйозна. Окрім власне музичних чеснот, галісійська музика являє собою щось на кшталт машини часу, бо коріння в неї уходять явно дуже глибоко. Цікаво однозначно.


MAITE HONTELÉ - Dejame asi, 2013
rino_ceronte
Абсолютна несподіванка. Трубачка Майте Онтеле народилася в Утрехті, але останніми роками мешкає в Колумбії. Грає кубинський сон, причому настільки шикарний, що я навіть не уявляю, хто окрім кубинців міг би цей альбом так аранжувати. Серед гостей Алайн Перес та Оскар де Леон. Найкраще мені сподобалася Tu rumberito llegó. Майже бомба. Принаймні, сонерос, тимберос та сальсерос цієї роботи пропускати на мусять.


KUMPANIA ALGAZARRA - A festa continua, 2013
rino_ceronte
В поп-форматі португальці рідко балують чимось якісним настільки, щоб слухав весь світ. Але цього разу, здається, дві пісні - A festa continua та Pudim - в радіо-просторі буде заслухано до дірок. Група дуже полюбляє балканські духові, отже, можливо хтось знайде собі ще щось цікавого на цьому альбомі.


CESARIA EVORA - Mãe carinhosa, 2013
rino_ceronte
Велика Сезарія не вгамовується й на тому світі. Вже після смерті вийшов черговий альбом шикарних пісень, які за якихось причин не потрапили до попередніх дисків. Альбом шалений як й все, що було раніше.


CARLOS NÚÑEZ - Discover Carlos Nuñez, 2012
rino_ceronte
Якщо ви ще на знайомі із цим, напевне, найвідомішим в світі галісійцем, який грає на волинці, то самий час зробити це за допомогою цього диску. Хоча найкращих речей Карлоса в стилі форро та шору тут немає.


ANTONIO ZAMBUJO - Quinto, 2012
rino_ceronte
Альбом у жанрі фаду із чоловічим вокалом вельми й вельми заслуговує на увагу. Хоча, здається, поганих фаду-альбомів просто не буває.


ANA ALCAIDE - La cántiga del fuego, 2012
rino_ceronte
Чергова непогана співачка зі світу ладино. Народжена в Мадриді та із музичної освітою в Іспанії, Швеції та Мексиці. Тим, хто полюбляє творчість Ясмин Леві та, скажімо, Енії.


LA MÁLAGA - Mañana sol, 2013
rino_ceronte
Не альбом - АЛЬБУМАСО! Невідома досі група із, зрозуміло звідки, із шаленою свінгуючою румбою у самих найкращих традиціях андалусійського местисахе. Абсолютний претендент на диск року. Не здивуюся, якщо він за ними так й залишиться.


EL SON DE LA CHAMA - Consciencia, 2013
rino_ceronte
Черговий барселонський проект (скільки їх вже було!), й знов цікавий. Дебютний альбом зовсім не має присмаку самодіяльності, навпаки, кілька треків дуже потужні й професійні. Наступний альбом мусить бути ще краще.


?

Log in

No account? Create an account